Konkurs Bożonarodzeniowy

KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE

Jak co roku zapraszamy Was do udziału w konkursie bożonarodzeniowym. Tym razem zachęcamy do wykonania świątecznej OZDOBY WISZĄCEJ- w formie bombki, stroika lub innej, przez Was wymyślonej. Liczymy na Waszą kreatywność :-) Na uczestników oczywiście czekają nagrody. Termin składania prac do 9 grudnia włącznie, ogłoszenie wyników nastąpi 12 grudnia. Zapraszamy do wspólnej, rodzinnej zabawy.

Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodą na sprzedaż ozdoby w czasie kiermaszu bożonarodzeniowego.

Drodzy rodzice

Kilka istotnych informacji dla Państwa:)

Karty do czytników można odbierać u pani intendent w dniach 29-30 sierpnia w godzinach 7-14

Prosimy o zaopatrzenie dzieci 1 września w:

Ubrania na zmianę:

obuwie -kapcie najlepiej na rzepy lub zatrzaski, koniecznie antypoślizgowe, do kompletu worek-podpisany,

strój sportowy na gimnastykę- koszulka, spodenki

komplet ubranek do przebrania np: dresik, koszulka, majteczki, rajstopki lub skarpetki.

Artykuły higieniczne:

chusteczki higieniczne 1 opakowanie raz w miesiącu

mokre chusteczki (2 opakowania)

ręczniki papierowe 1 opakowanie.

Rodzice proszeni są również o przyniesienie ryzy papieru ksero.

Zebranie informacyjno-organizacyjne  dla rodziców odbędzie się 5 września o godzinie 17:00

Rodzice zaopatrują dziecko w:

Ubrania na zmianę :

- obuwie-kapcie najlepiej na rzepy lub zatrzaski, konieczie antypoślizgowe, do kompletu podpisany worek

- strój sportowy na gimnastykę- koszulka, spodenki ( również podpisane)

- kompleciki ubranek do przebrania np: dresik, koszulka, majteczki, rajstopki lub skarpetki.

Artykuły higieniczne:

- chusteczki higieniczne 1 opakowanie raz w miesiącu

- mokre chusteczki ( 2 opakowania).

Rodzice proszeni są również o przyniesienie ryzy papieru ksero

Dziękujemy i do zobaczenia:)

SPIS POWSZECHNY

Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny realizuje Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.

Nie zwlekaj z wypełnieniem obowiązku spisowego, spisz się jak najszybciej i weź udział w loterii! Szczegółowe informacje na temat spisu i loterii dostępne są na stronie internetowej https://spis.gov.pl/ oraz pod numerem infolinii +48 22 279 99 99.

Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ

Dyżur wakacyjny

W dniach 19.04-07.05 2021 przyjmujemy zapisy na dyżur wakacyjny.

W tym roku pracujemy w miesiącu sierpniu.

Wraz z wypełnioną deklaracją woli na dyżur wakacyjny dołączaja Państwo oświadczenie o zatrudnieniu.

Warunkiem przyjęcia zgłoszonego na dyżur letni dziecka jest uregulowanie

przez rodziców lub prawnych opiekunów zobowiązań finansowych wobec placówki.

WIROSOOCHRONA - akcja dla dzieci

Nasze Przedszkole przyłączyło się do akcji pt. ,,Wirusoochrona”, której inicjatorem był Śląski Wojewódzki Inspektor Sanitarny.

Akcji towarzyszy hashtag: #wirusoochrona #lekcjaHIGIENY