Witamy w naszej księdze gości

Ewa Pieczka - wych. Tygrysków

data dodania: 2015-04-07
Nie jest regularnie aktualizowana? Proszę napisać w jakim zakresie. Postaramy się nadrobić braki:)

PRZEDSZKOLAK

data dodania: 2015-03-26
strona i owszem - fajna. Szkoda tylko, że nie jest regularnie aktualizowana.

Alicja szczęch

data dodania: 2014-10-03
Pozdrowienia i uściski dla grupy KOTKÓW ! Wymalowaliście piękne kotki !!! Kochani jeszcze raz Was pozdrawiam i ściskam ! Tęsknie za Wami ! Pani Ala !!! :o)

Ewa Sowa

data dodania: 2014-06-26
Odchodzące już z przedszkola Krokodyle, zgromadziły przez ten wspaniały czas mnóstwo cudownych wspomnień, na których to będą mogły oprzeć się w przyszłości, tocząc boje z losem.. (na podstawie książki ?Brulion Bebe B.? M.Musierowicz) Raz jeszcze z całego serca dziękujemy!!

Joanna Śliwa

data dodania: 2013-12-18
Galeria Kangurków świetna! Fajnie się to ogląda! WIELKIE DZIĘKI!! :)

katarzyna kupska

data dodania: 2013-12-09
Szybkiego powrotu pani Ewy i jej synusia:)pozdrawiam!

Ewa Pieczka

data dodania: 2013-08-02
Drogi Rodzicu Krokodylka... Bardzo serdecznie dziękuję za konstruktywną krytykę... Postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości... Cudownie byłoby jednak wiedzieć od kogo tak cenne uwagi pochodzą... Pozdrawiam

No Names

data dodania: 2013-06-25
Ruszyła strona było wielkie BOOMmmm aktualizacje na bieżąco jak i info o wszystkim też na bieżąco ale z biegiem czasu stronka powoli zaczyna stawać w martwym punkcie (wystarczy spojrzeć na datę ostatnich zdjęć Krokodylków 5 kwietnia). Wiem, że informacje o jakichkolwiek imprezach etc. są wysyłane na maila ale brak zdjęć na stronce naszych pociech ?.(a trochę rzeczy w czasie tych dwóch miesięcy się wydarzyło). Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym się to zmieni.

Marta Boras

data dodania: 2013-04-05
REWELACYJNA STRONA!Teraz można zawsze być na bieżąco i podglądać nasze pociechy ;) Gratulację!

katarzyna kupska

data dodania: 2013-03-12
Super stronka ,zdjęcia również.Pozdrawiam i będę zaglądać:)

Agnieszka Naczaj

data dodania: 2013-03-12
Jestem pod wrażeniem! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włożyli pracę w tworzeniu strony. Jest na prawdę świetna. Wreszcie na bieżąco rodzice mogą śledzić co dzieje się w przedszkolu i zobaczyć jak nasze maluszki spędzają czas:-)

Ewa Sowa

data dodania: 2013-03-12
Dziękujemy za wspaniałą stronę www, tego nam brakowało:)Pozdrawiamy:)

Ewa Świć

data dodania: 2013-03-11
Wkońcu nasze Kochane przedszkole, doczekało się pięknej stronki! DZIĘKUJEMY!!!
Dodaj wpis