Przedszkole nr 16 Integracyjne
Strona głowna  /  Księga gości
Witamy w naszej księdze gości
Ewa Pieczka - wych. Tygrysków (ajwi2@wp.pl)
data dodania: 2015-04-07
Nie jest regularnie aktualizowana? Proszę napisać w jakim zakresie. Postaramy się nadrobić braki:)

PRZEDSZKOLAK (www@onet.pl)
data dodania: 2015-03-26
strona i owszem - fajna. Szkoda tylko, że nie jest regularnie aktualizowana.

Alicja szczęch (alis122@wp.pl)
data dodania: 2014-10-03
Pozdrowienia i uściski dla grupy KOTKÓW ! Wymalowaliście piękne kotki !!! Kochani jeszcze raz Was pozdrawiam i ściskam ! Tęsknie za Wami ! Pani Ala !!! :o)

Ewa Sowa (e.sowa@tlen.pl)
data dodania: 2014-06-26
Odchodzące już z przedszkola Krokodyle, zgromadziły przez ten wspaniały czas mnóstwo cudownych wspomnień, na których to będą mogły oprzeć się w przyszłości, tocząc boje z losem.. (na podstawie książki ?Brulion Bebe B.? M.Musierowicz) Raz jeszcze z całego serca dziękujemy!!

Joanna Śliwa (joasia.sliwa@wp.pl)
data dodania: 2013-12-18
Galeria Kangurków świetna! Fajnie się to ogląda! WIELKIE DZIĘKI!! :)

katarzyna kupska (kasia.k.1985@interia.pl)
data dodania: 2013-12-09
Szybkiego powrotu pani Ewy i jej synusia:)pozdrawiam!

Ewa Pieczka (ajwi2@wp.pl)
data dodania: 2013-08-02
Drogi Rodzicu Krokodylka... Bardzo serdecznie dziękuję za konstruktywną krytykę... Postaram się jak najszybciej nadrobić zaległości... Cudownie byłoby jednak wiedzieć od kogo tak cenne uwagi pochodzą... Pozdrawiam

data dodania: 2013-06-25
Ruszyła strona było wielkie BOOMmmm aktualizacje na bieżąco jak i info o wszystkim też na bieżąco ale z biegiem czasu stronka powoli zaczyna stawać w martwym punkcie (wystarczy spojrzeć na datę ostatnich zdjęć Krokodylków 5 kwietnia). Wiem, że informacje o jakichkolwiek imprezach etc. są wysyłane na maila ale brak zdjęć na stronce naszych pociech ?.(a trochę rzeczy w czasie tych dwóch miesięcy się wydarzyło). Mam nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym się to zmieni.

Marta Boras (martii@op.pl)
data dodania: 2013-04-05
REWELACYJNA STRONA!Teraz można zawsze być na bieżąco i podglądać nasze pociechy ;) Gratulację!

katarzyna kupska (kasia.k.1985@interia.pl)
data dodania: 2013-03-12
Super stronka ,zdjęcia również.Pozdrawiam i będę zaglądać:)

Dodaj wpis