UWAGA, UWAGA - DYŻUR WAKACYJNY

DRODZY RODZICE

W okresie wakacyjnym nasze przedszkole pełni dyżur w LIPCU - co oznacza, że w sierpniu przedszkole jest zamknięte.

W SIERPNIU dyżuruje Przedszkole nr 20 oraz Przedszkole nr 8, a dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w oddziałach integracyjnych Przedszkole nr 9. Dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w oddziale specjalnym dyżuruje Przedszkole nr 12.

Na pobyt wakacyjny dzieci należy zapisywać na listy znajdujące się w holu przedszkola do 06.05.16r.

Na okres dyżuru rodzice będą podpisywać wakacyjną umowę. O nieobecności w trakcie dyżuru należy poinformować właściwe przedszkole z dwutygodniowym wyprzedzeniem W przeciwnym razie koszty pobytu nie zostaną zwrócone.