Grudniowe wiadomości

W grudniu w naszym przedszkolu dużo się dzieje...

Klika istotnych informacji na najbliższe dni w przedszkolu:

4 grudnia g.9.30 wszystkie grupy obchodzą Dzień Górnika ( szczegóły na tablicach grupowych);

8 grudnia od g.9.30 w przedszkolu spodziewamy się wizyty św. Mikołaja;

15- 19 grudnia odbędzie się w przedszkolu kiermasz świąteczny- serdecznie zapraszamy!

19 grudnia w MDK Batory odbędą się Jasełka następujących grup:

Żabki 16.00-17.00

Biedronki 17.00-18.00

Misiaki 18.00-19.00

Informacje będą na tablicach informacyjnych poszczególnych grup.

Natomiast spotkanie świąteczne Kangurków,Tygrysków, Słoneczek i Kotków odbędzie się w przedszkolu.- Termin zostanie podany przez nauczycielki w/w grup na tablicach grupowych.

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy 26.01.15r. na Karnawałowy Bal Przebierańców, który odbędzie się w MDK Batory

w godz.17-19.

Fotograf w dniu balu będzie do Państwa dyspozycji już od godz.16.30. Podczas  balu będą wykonywane zdjęcia indywidualne lub rodzinne. Zdjęcia grupowe będą robione w maju. Pozostałe informacje dotyczące balu podamy na początku stycznia.